CS

Veletrh FARBE, AUSBAU UND FASSADE (FAF) 2019 v Kolíně nad Rýnem

IMG_0439.jpg

|  NADŠENÍ  |  PROFESIONALITA  |  STÁNEK  |  PORADENSTVÍ  |  DOBRÁ ATMOSFÉRA  |  OCHOTA  |  NOVINKY  |  STORCH  |

Od středy 20. března do soboty 23. března jsme se zúčastnili mezinárodního veletrhu FARBE, AUSBAU & FASSADE (FAF) na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem.  

Po třech letech, které uběhly od posledního veletrhu FAF v Mnichově, jsme tak měli vynikající možnost, představit našim zákazníkům a obchodním partnerům nejen produktové novinky, ale i další osvědčené stroje z portfolia značky STORCH. V letošním roce jsme se rozhodli upřednostnit na veletrhu FAF právě značku STORCH, dalším našim značkám a prodejním konceptům jsme se pak věnovali na mezinárodním veletrhu BAU2019, který se uskutečnil v letošním lednu v německém Mnichově. Dalším důležitým bodem prezentace bylo představení naší skupiny jako výrobce malířského nářadí, který sleduje nejnovější trendy, využívá nejmodernější materiály i technologie a zároveň dodržuje všechny standardy udržitelnosti a dlouhodobého rozvoje. 

Koncepce naší veletržní prezentace byla postavena na vnitřním kruhovém stánku, jehož obvod tvořily prodejní stěny s téměř kompletním sortimentem ručního nářadí. Kolem této centrální části pak bylo připraveno několik samostatných pracovišť, na kterých náš vysoce odborný personál předváděl STORCH techniku v praxi. Takto bylo prezentováno například tvarování zateplovacích desek, nanášení barev a omítkovin (airless i HVLP), měření kvality podkladového materiálu (vlhkost, rosný bod, …), čištění povrchů, odstraňování starých maleb a omítkovin a mnoho dalších zařízení. 

Tyto živé prezentace se setkaly s mimořádným úspěchem a těšily se obrovskému zájmu nejen samotných návštěvníků, ale dokonce i ostatních vystavovatelů. Vítána byla také možnost vyzkoušet si všechna prezentovaná zařízení osobně a ujistit se tak na vlastní kůži o jejich kvalitním zpracování, výkonnosti, spolehlivosti, vysoké užitné hodnotě a efektivitě. 

Velice nás těší, že mezi návštěvníky veletrhu, kteří přijeli z více než 110 zemí celého světa, byla velmi často slyšet čeština a slovenština. Z veletržních rozhovorů jsme se pak dozvěděli, že naše zastoupení, a tedy návštěva našeho stánku bylo jedním hlavních motivátorů k dlouhé cestě do Kolína nad Rýnem. Tohoto zájmu si velice vážíme a jsme rádi, že jsme mohli naše zákazníky přivítat na stánku a představit jim nejen novinky v sortimentu, ale také trendy, které budou v budoucích třech letech ovlivňovat celou naší branži. 

Obzvláště velkou radost jsme měli z početné skupiny reprezentantů Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Rozvinuté cechovní i národní vlajky nám udělali obrovskou radost. 

Chtěli bychom poděkovat všem návštěvníkům za jejich zájem a na druhé straně také všem našim zaměstnancům, kteří se aktivně podíleli na průběhu celého veletrhu. 

Již nyní se těšíme na další ročník veletrhu FAF, který se uskuteční v německém Mnichově od 9. do 12. března 2022. 

Těšíme se na shledanou! 

 

Veletrh v číslech:

20.-23. 3. 2019  |  Datum konání veletrhu

402   |  Celkový počet vystavovatelů

26   |  Počet zemí, odkud vystavovatelé přicestovali

27 %   |  Podíl zahraničních vystavovatelů

46.000   |  Celkový počet návštěvníků

110   |  Počet zemí, odkud návštěvníci přicestovali

Kontaktujte nás

Máte zájem o naši techniku STORCH?

Můžete nás kontaktovat!
Telefon: +420 565 327 582
E-mail: info@ciret.cz

Kontakt na naše obchodní zástupce a techniky
Naši obchodní zástupci a technici STORCH jsou Vám k dispozici. Níže naleznete kontaktní formulář, přes který nás můžete přímo kontaktovat.