Ciret s.r.o.

K Silu 2487
393 01 Pelhřimov
IČO: 48536709
DIČ: CZ48536709

Telefon: +420 565 327 582
E-mail: info@ciret.cz

Vyberte si z následujících kategorií:

  • Technici STORCH

    Jméno:

    Oblast/info:

    E-mail:

    Mobil:

    Telefon:

     

    Miroslav Kuhn

    Prodej a servis techniky STORCH,                    oblast Čechy

    m.kuhn@ciret.cz

    (+420) 602 144 689

    (+420) 415 656 334


    Aleš Skládaný

    Prodej a servis techniky STORCH,                oblast Morava

    a.skladany@ciret.cz

    (+420) 602 215 290

    (+420) 516 439 147


    Luboš Zavadil

    Prodej a servis techniky STORCH

    l.zavadil@ciret.cz

    (+420) 602 613 616

    (+420) 565 327 581


  • Obchodní zástupci

    Jméno:

    Oblast:

    E-mail:

    Mobil:

    Telefon:

     

    Zdeněk Ferda

    Jihočeský kraj

    z.ferda@ciret.cz

    (+420) 602 122 662

    (+420) 387 980 126


    Zdeněk Fekete

    Praha a Středočeský kraj

    z.fekete@ciret.cz

    (+420) 602 539 550

    (+420) 325 511 212


    Jaroslav Zunt

    Jihomoravský kraj

    j.zunt@ciret.cz

    (+420) 602 225 220

    (+420) 515 265 095


    Roman Kubec

    Plzeňský kraj

    r.kubec@ciret.cz

    (+420) 602 225 209

    (+420) 376 316 162


    David Wagner

    Moravskoslezský kraj

    d.wagner@ciret.cz

    (+420) 602 210 377

    (+420) 554 710 361


    Josef Čermák

    Praha a Středočeský kraj

    j.cermak@ciret.cz

    (+420) 602 225 211

    (+420) 266 311 527


    Ondřej Franz

    Ústecký a Liberecký kraj

    o.franz@ciret.cz

    (+420) 602 225 212

     


    Tomáš Sedlák

    Pardubický kraj

    t.sedlak@ciret.cz

    (+420) 606 638 214

    (+420) 461 722 985


    Jiří Muc

    Moravskoslezský kraj

    j.muc@ciret.cz

    (+420) 724 200 551

    (+420) 558 431 350


    Miroslav Tichý 

    Olomoucký kraj

    m.tichy@ciret.cz

    (+420) 724 811 664

    (+420) 581 738 159 


    Ota Lekeš

    Královehradecký kraj

    o.lekes@ciret.cz

    (+420) 724 132 997

     


    Zbyněk Barabáš

    Zlínský kraj

    z.barabas@ciret.cz

    (+420) 724 132 442

    (+420) 571 410 046


    Jaroslava Novotná

    Karlovarský kraj

    j.novotna@ciret.cz

    (+420) 724 952 546

    (+420) 414 141 123 


    Ivan Zaňák

    Kraj Vysočina

    i.zanak@ciret.cz

    (+420) 721 460 106

    (+420) 565 324 091


  • Obchodní manageři

    Jméno:

    Pozice:

    E-mail:

    Mobil:

    Telefon:

     

    Pavel Klubal

    Key-account manager

    p.klubal@ciret.cz

    (+420) 602 619 030

    (+420) 565 301 178


    Jakub Šimpach

    Obchodní manager pro stavebniny

    j.simpach@ciret.cz

    (+420) 606 713 172

    (+420) 565 327 581


  • Obchodní ředitelé

    Jméno:

    Oblast:

    E-mail:

    Mobil:

    Telefon:

     

    Robert Vařecha

    Obchodní ředitel Čechy a Morava

    r.varecha@ciret.cz

    (+420) 602 577 580

    (+420) 466 330 283


    Ondřej Šimon

    Obchodní ředitel Čechy

    o.simon@ciret.cz

    (+420) 731 198 119

    (+420) 565 552 262
    (+420) 565 327 581


  • Fakturace

    Jméno:

    E-mail:

    Mobil:

    Telefon:

     

    Marie Kalkusová

    m.kalkusova@ciret.cz

    (+420) 731 198 101

    (+420) 565 552 237

     


Kontaktujte nás

Máte zájem o naši techniku STORCH?

Můžete nás kontaktovat!
Telefon: +420 565 327 582
E-mail: info@ciret.cz

Kontakt na naše obchodní zástupce a techniky
Naši obchodní zástupci a technici STORCH jsou Vám k dispozici. Níže naleznete kontaktní formulář, přes který nás můžete přímo kontaktovat.