CS

Czech stability award

CZECH_TOP_100.jpg

Mezinárodní ratingová agentura Bisnode Dun & Bradstreet vyhodnotila hospodářské výsledky společnosti Ciret s.r.o. za roky 2017 a 2018 nejvyšší známkou AAA.

Tato vysoká známka ratingu deklaruje, že naše společnost je stabilní s vysokou spolehlivostí plnění závazků, nízkým úvěrových rizikem a minimálním rizikem úpadku. Tímto je také deklarováno, že naše společnost praktikuje politiku otevřené komunikace a plní beze zbytku své zákonné povinnosti. 


Pozn.: Bisnode je partnerem společnosti Dun & Bradstreet, která zpracovává data o více než 250 miliónech firem ze 190 zemí. Hodnocení společností vychází s mezinárodně uznávaného skóringového modelu a v rámci tohoto modelu jsou analyzovány finanční údaje a ukazatele, informace o platební morálce a dluzích, vazby mezi jednotlivými subjekty, demografická i makroekonomická data. Výstupem hodnotícího modelu je známka na desetistupňové škále, kde je označení AAA nejlepším možným stupněm hodnocení.

 

Certifikát si můžete stáhnout zde: 

Bisnode certifikát 2019 [PDF, 1.24 MB]

Kontaktujte nás

Máte zájem o naši techniku STORCH?

Můžete nás kontaktovat!
Telefon: +420 565 327 582
E-mail: info@ciret.cz

Kontakt na naše obchodní zástupce a techniky
Naši obchodní zástupci a technici STORCH jsou Vám k dispozici. Níže naleznete kontaktní formulář, přes který nás můžete přímo kontaktovat.